Skład zespołu

Asia - vocal

Śpiewanie jest dla niej jedyną i najważniejszą pasją w życiu. Pierwsze szlify muzyczne zdobywała w chórze szkolnym i zespole muzyki dawnej Rocal Fuza ze Świeradowa-Zdroju. Następnie w roku 2000 zaczęła współpracę z zespołem Sumptuastic, która trwała 12 lat.  Koncertowała w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Niemczech, wykonała kilkadziesiąt piosenek do 5 albumów zespołu. Z zawodu jest polonistką, a na co dzień pracuje jako instruktor zajęć w Domu Kultury w swojej rodzinnej miejscowości. Uwielbia dalekie wyprawy rowerowe w Bory Dolnośląskie. Jej repertuar w zespole Sto Procent jest bardzo zróżnicowany:  polski big – beat, taneczne hity disco lat 70 i 80, polski rock i pop i najnowsze przeboje list radiowych. Każdy występ traktuje niepowtarzalnie, wkładając przy tym STO PROCENT siebie!

Adam - vocal, harmonijka ustna

Uzależniony zarówno od dobrej muzyki jak i dobrego humoru wokalista, muzyk. Posiada pełen ekspresji aparat wokalny o bardzo charakterystycznej barwie, umożliwiającej  perfekcyjne wykonanie zarówno dynamicznego rocka , romantycznej ballady jak i piosenek biesiadnych. Otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie, do perfekcji opanował sztukę wzbogacania naszego repertuaru.

Mariusz - instrumenty klawiszowe

Człowiek skonstruowany na bazie wiedzy muzycznej i duszy artysty. Zamiast rąk i nóg ma ćwierćnuty a w jego oczach można dojrzeć półoktawową synkopę wzbogaconą o tercję wielką z niewielkim dodatkiem kwarty zmniejszonej w drugim takcie... Wirtuoz klawiatury, jednak w zespole pełni rolę podwójną - niczym Ray Manzarek z legendarnej grupy The Doors oprócz partii pianina dba o to, by w naszych utworach nie zabrakło ścieżki basowej... Choć gra w zespole od samego początku - jego umiejętności zaskakują nas do dzisiaj... Najzabawniejsze jest to, że czasem zaskakują również jego samego...

Damian - gitary

Wie jak sprawić, żeby gitara zaśpiewała i trudno znaleźć utwór którego w życiu nie grał. Jego solówki wprawiają słuchaczy w osłupienie, a wielu gitarzystów w depresję. Jego zainteresowania muzyczne krążą wokół bluesa i rocka. Na co dzień pełni zaszczytną funkcję managera zespołu, i to jego głos usłyszycie kontaktując się z nami telefonicznie...

Piotrek - perkusja

Lider sekcji rytmicznej w naszym zespole. Wybije każdy rytm i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do zagrania. Dzięki niemu żaden z Gości nie pogubi kroków. Doświadczenie zdobywał na dużych jak i kameralnych scenach. Nie stroni od wyrafinowanych i subtelnych rytmów samby czy nurtów latynoamerykańskich.

Zespół STO PROCENT to 5 osób, dla których muzyka to prawdziwa pasja i sposób na życie. Oferujemy Państwu doświadczenie i niezapomniane wspomnienia z każdego występu. Obsługujemy wesela, studniówki, a także festyny i imprezy firmowe.